İşimizin Merkezinde İnsan Var!
İnnovasyon ve Sanatın Uyumuyla Çalışıyoruz
  • İnovasyon ve Sanat

    Biz sadece mühendislik yapmıyoruz. Topluma faydalı olabilmek için mühendisliği, duygulara hitap edebilmek için sanatı kullanıyoruz. Bizi başarılı yapan işte bu.

  • Topluluk

    Manc çok sayıda farklı geçmiş ve disipline sahip hırslı insanlardan oluşan bir topluluktur. Ekibimiz özenle seçilmiş, başarılı olmak için azimle çalışan insanlardan oluşur. Her biri bizim için özeldir. Manc, ekibine özgür bir çalışma alanı yaratır. Konforlu çalışma alanları, rahat ve üretken zihin yapısını ortaya çıkarır.

  • Etki

    İnsanlara sevecekleri ürünler sunarak milyonları ailemize katıyoruz. Ürünlerimizi kullanarak oyun topluluğumuza katılan milyonlarca insan, Manc’a tahmin edilemez bir motivasyon sağlayarak ekibimizin çalışma azmini artırıyor.

Hikayemiz

Manc, dünyaya tüketmesi keyifli ürünler sunabilmek için 2019’da İstanbul’da kuruldu. Küresel anlamda büyümek için azimle çıktığımız bu yolda kocaman bir ekip olabilmek için sağlam temeller attık. En iyilerden oluşan bir ekip en iyi ürünleri yapar…

Manc’taki amacımız, ürettiklerimizi bugün topluluğa sunarken, yarının gençlerine de üretmeyi öğretebilmektir.

Bu hayali gerçekleştirebilmek için mobil oyunları seçtik. Oyunlar, ırk, cinsiyet veya yaş sınırlarını aşan evrensel etkinliklerdir. İyi bir ürünle dünya çapında milyarlarca insana ulaşarak ortak değerler üretebiliriz. İnsanları ürettiğimiz ürünlerle bir araya getirmek bizim motivasyon kaynağımız.

Başlangıç

Manc, 2019 yılında çalışmalara başladıktan sonra yayınladığı Okey Muhabbet oyunuyla toplulukta büyük bir karşılık buldu. Milyonlarca kez indirilen oyun Manc ekibinin özgüvenle çalışmasını ve yeni oyunlar geliştirmesini sağladı. Ardından 101 Muhabbet oyunuyla çok daha geniş çaplı bir etki yaratarak başarılı bir çıkış sergiledi ve bir çok yatırımcının da dikkatini çekti.

Büyüme

Büyüme ancak cesur adımlarla oluşur. Hata yapmaktan korkmadan ilerlemek, deneye deneye öğrenmek ve asla vazgeçmemek. Ekibimiz, şirketimizin oluşumundan bugüne dek azimle çalışmalarını sürdürüyor. Her başarı, arkasında ders çıkarılmış onca tecrübe barındırıyor. İşte Manc’ı güçlü tutan bu!

Manc Türkiye’nin en hızlı büyüyen oyun girişimi. Genç ve gerçekleşebilir hayaller kuran bir kadroya sahibiz. Adım adım hedefimize ilerliyoruz. Keşfetmeyi seven, gelişime açık muhteşem ekibimiz var. Bu ekip zor görünen birçok şeyi başardı bile.
Hayallerimize Ulaşmak İçin Çalışıyoruz!
Nasıl Çalışırız?

Manc’ta ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve hayali olan herkese bir masa var. Özellikle genç ve kendini geliştirmek isteyen ekip arkadaşlarını çok seviyoruz.

Başarının Bir Parçası Ol!

Manc, topluluğun hayatını kolaylaştıran ve eğlenmelerini sağlayan ürünler yaratır. İşimizin sadece mühendislik olmadığının farkındayız aynı zamanda kullanılabilir arayüzler yaratarak sanat icra ediyoruz. Ekibimiz dünyayı geliştiren ve güzelleştiren bu iki alanı da çok seviyor. Biz sanatçıyız ve insanların hayatını keyifli hale getiriyoruz.

Ekip olarak çoktan harika işler başardık. Bu yolculukta bize eşlik ederek başarının bir parçası olmayı hayal et.

Manc’ta Hayat.

Zor hedeflerin ekip çalışmasıyla gerçekleşebileceğinin farkındayız. Ekip olarak hayal kuruyor, ekip olarak üretiyoruz. Her proje bizim için bir deneyim demek; birlikte çalışıyor birlikte öğreniyoruz. Burası aynı zamanda tam bir akademi.

Sevdiğin İşi Yap Ve En İyisini Üret

İşini iyi bir şekilde yapabilmen için tüm detayları düşünüyoruz. Konforlu bir mekan ve motivasyonunu artıracak küçük detayları biz hallediyoruz.

İyi Beslenmen Bizim İçin Önemli

Üretken bir zihin için doğru beslenmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sağlığın bizim için kıymetli. Sağlıklı bir şekilde beslenmen için harika bir mutfağımız var. Diyet yapanlar için her gün özel bir menü bile çıkartıyoruz. Dediğimiz gibi tüm detaylar bizde.

Ekibimizle harika etkinliklerde buluşuyoruz

Birlikte sadece çalışmıyoruz aynı zamanda birlikte eğleniyoruz da harika etkinlikler planlıyor ekip olarak güzel vakit geçiriyoruz. Bu etkinlikler üretimimize doğrudan etki yapıyor. Ekibimiz her etkinlik gününü iple çekiyor.

Kendi Techizatını Seç

Kaliteli bir üretim yapman için kullanacağın yazılım ve donanımı seçme özgürlüğü veriyoruz. Tüm bu küçük detayların keyifle çalışmanı ve işini severek yapmanı sağlayacağının farkındayız. İster Mac kullan istersen bir PC bizim için fark etmez. Gelişmek ve geliştirmek için senin için doğru olanı seç.

Bize Katılmak İçin Hazır mısın?